Vårt team

Kundsupport

Lisbeth Lindström

Kundsupport
+46 35 710 75 02
lisbeth.lindstrom@cresto.se

Sahra Gillberg

Kundsupport
+46 35 710 75 04
sahra.gillberg@cresto.se

Joakim Bengtsson Roos

Kundsupport
+46 35 710 75 16
joakim.roos@cresto.se

Caroline Magnusson
(Föräldraledig)

Tjänstekoordinator
+46 35 710 75 16
caroline.magnusson@cresto.se

Försäljning

Stefan Johansson

Försäljningschef Norden
+46 35 710 75 07
stefan.johansson@cresto.se

Søren Bendixen

Key Account Manager Export
+46 35 710 75 11
soren.bendixen@cresto.se

Benny Eriksson

Försäljning Sverige
+46 35 710 75 08
benny.eriksson@cresto.se

Erik Skovdal

Försäljning Danmark & Tyskland
+46 35 710 75 10
erik.skovdal@cresto.se

Jeremy Dugan

Key Account Manager - UK & Frankrike
+46 35 710 75 09
jeremy.dugan@cresto.se

Tjänster - Utbildning och Service

Michael Gullvert

Kategorichef Tjänster
+46 35 710 75 15
michael.gullvert@cresto.se

Dmitriy Kolosovskiy

Servicetekniker
+46 35 710 75 21
dmitriy.kolosovskiy@cresto.se

Joakim Tunje

Instruktör
+46 35 710 75 20
joakim.tunje@cresto.se

Alexander Carlsson

Instruktör
+46 709 22 34 85
alexander.carlsson@cresto.se

Mikael Andersson

Teknisk Expert - Service
+46 35 710 75 17
mikael.k.andersson@cresto.se

Fasta fallskydssystem

Alexander Lundh

Teknisk Expert - Installationer
+46 35 710 75 18
alexander.lundh@cresto.se

Love Nordström

Installation & teknisk support
+46 35 710 75 19
love.nordstrom@cresto.se

Produktutveckling

Jonny Magnusson

Produktchef
+46 35 710 75 26
jonny.magnusson@cresto.se

Jesper Lindquist

Produktchef
+46 35 710 75 27
jesper.lindquist@cresto.se

Marknad

Johanna Ny

Varumärke- och marknadsansvarig
+46 35 710 75 28
johanna.ny@cresto.se

Carolina Erlandsson

Marknadskoordinator
+46 035 710 75 03
carolina.erlandsson@cresto.se

Supply Chain

Jakob Ejlersen

Supply Chain Manager
+46 35 710 75 32
jakob.ejlersen@cresto.se

Per-Olof Emanuelsson

Produktionstekniker
+46 35 710 75 36
per-olof.emanuelsson@cresto.se

Hanna From

Inköp
+46 35 710 75 25
hanna.from@cresto.se

Mikael Andersson

Produktionsplanering & KMA
+46 35 710 75 33
mikael.andersson@cresto.se

Lena Storm

Arbetsledare
+46 35 710 75 34
lena.storm@cresto.se

Ledning

Patrik Malterling

CEO - Cresto Group
+46 35 710 75 37
patrik.malterling@cresto.se

Håkan Vaide

COO
+46 35 710 75 31
hakan.vaide@cresto.se

Johanna Ny

Varumärke- och marknadsansvarig
+46 35 710 75 28
johanna.ny@cresto.se